Rodinný den v Třebíči si užijí malí i velcí

TŘEBÍČ – Zábavná akce pro celou rodinu proběhne v sobotu 10. června na Podzámecké nivě v Třebíči. Kromě řady tanečních a divadelních vystoupení čekají návštěvníky i zajímavé workshopy či ukázky práce policie, hasičů a záchranné služby.

Program odstartuje v 10 hodin dopoledne a potrvá do 16 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na pohádku divadelního souboru Ampulka, vystoupení tanečníků třebíčské ZUŠ či komedii plnou krkolomných disciplín s názvem Kuželka a Aduši divadla Kufr. Zajímavé zpestření přinesou i ukázky práce policistů, strážníků městské policie, hasičů a vodních záchranářů.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V průběhu celého programu budou zároveň probíhat různé workshopy, jako například pískování, malování na obličej, výroba papírových loutek, copánkování, malování na perníčky, polštářky či záložky a další. A chybět nebudou ani zábavné atrakce či koncert pro děti. Během akce je samozřejmě zajištěno bohaté občerstvení.