Nomad Beer Festival: Ochutnejte piva z létajících pivovarů v Pražské tržnici

PRAHA – Až dvacet pět různých piv z tzv. létajících pivovarů mohou ochutnat milovníci piva na dvoudenním festivalu. Nomad Beer Festival se koná v pátek 8. a sobotu 9. září v Pražské tržnici.

Létající pivovary jsou pivovary, které nemají vlastní výrobní prostory, ale vaří pivo u jiných pivovarů nebo v různých zařízeních. Některé z nich už si našly své stálé místo, ale stále si zachovávají svůj nomádský duch. Na festivalu budou prezentovat svá piva takové pivovary jako Beranův pivovar, Malý Janek z Jinec, Netopýrka, Chlebák nebo Piviš. Návštěvníci budou ochutnávat piva výhradně ze skla a porovnávat různé styly a chutě. Kromě piva bude na festivalu k dispozici i bohatá gastronomická nabídka, která bude ladit s pivními specialitami. Na hudebním podiu se představí kapely jako Doggybag, Sunny Side nebo Sbor břežanských kastrátů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Vstup na festival i doprovodný kulturní program bude zdarma, podmínkou degustace piv však bude koupě 0,3L skleněného džbánku. Společně s festivalovou degustační kartou a tužkou bude za 100 Kč, pro seniory za 80 Kč. Týž džbánek bude možné používat po oba dny konání festivalu.