Zlíňané, dejte pozor! Za poslední dny zloději vykradli čtyři auta

Foto: Policie ČR

ZLÍN – Hned čtyři vloupání do vozidel prověřují za posledních pár dnů zlínští policisté. Dnes na to upozornila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Ve všech případech rozbili pachatelé přední okno a otvorem ukradli předměty, které majitelé nechali na sedadlech, pod nimi nebo ve vnitřní přihrádce u spolujezdce. „Z vozidla Škoda Fabia odcizili palubní navigaci za 9 tisíc korun, z vozidla Hyundai vzali příruční tašku s peněženkou, veškerými doklady a finanční hotovostí 2 400 korun, z vozidla Škoda Octavia vzali peněženku s doklady a platební kartou, která ležela na sedadle, a v Suzuki Ignis po rozbití okna rozházeli věci uvnitř přihrádek, ale nic neodcizili,“ vyjmenovala Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Škoda, kterou lupiči způsobili poškozením aut a odcizením věcí, je předběžně vyčíslena na 26 tisíc korun. „Kriminalisté jednotlivá místa činu ohledali, odebrali stopy a po pachatelích trestných činů krádež a poškození cizí věci pátrají. V případě jejich dopadení a odsouzení jim hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ dodala Kozumplíková.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR