
NÁCHOD – V tomto týdnu musí motoristé počítat se dvěma uzavírkami. Jedna z nich byla naplánovaná na pondělí, druhá na ně bude čekat v průběhu týdne. Důvodem té nadcházející je oprava silnice.
Na tento týden jsou naplánované opravy povrchu vozovky, a to podél rybníčku z Lipí až na náves do ulice Pod Lipím. Oprava povrchu s ohledem na poškození podloží nebyla totiž v původním termínu dokončena. Práce by měly trvat jeden až dva dny. „Mimo provádění pracovních činností kromě pokládky asfaltu bude obyvatelům dotčené uzavřené komunikace příjezd a přístup k nemovitostem umožněný,“ upozorňuje za město Nina Adlof.
Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
V pondělí 20. listopadu byla až do večerních hodin částečně uzavřena i silnice v Broumovské ulici v Bělovsi. Zde bylo důvodem označování místa pro kácení stromů, které ohrožují bezpečnost provozu.