Vážná nehoda na Prostějovsku. Senior narazil do stromu

Řidič narazil do stromu
Fotky Policie ČR

PROSTĚJOVSKO – Řidič v seniorském věku a obě jeho starší spolujezdkyně skončili v nemocnici poté, co auto, ve kterém cestovali, vyjelo mimo silnici a narazilo do stromu. Pro jednu ženu musel dokonce přiletět vrtulník.

Pátek 23. února nebyl šťastným dnem pro řidiče v seniorském věku a jeho dvě starší spolujezdkyně. Ti jeli v Hyundai mezi Stínavou a Malým Hradiskem na Prostějovsku. S autem tu ale vážně havarovali. „Jízdu mírnou levotočivou zatáčkou řidič nezvládl, sjel s vozidlem mimo komunikaci, kde narazil do stromu,“ popsala nehodu policejní mluvčí Miluše Zajícová. Svědkyně nehody ihned přivolala pomoc, kromě sanitky, policie a hasičů tu také přistál vrtulník. Jedna spolujezdkyně byla letecky přepravena do olomoucké nemocnice, řidič skončil v prostějovské nemocnici a druhá žena byla převezena sanitkou do Olomouce. Vliv alkoholu u řidiče byl vyloučen dechovou zkouškou, hmotnou škodu policisté předběžně odhadli na 205 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Místo nehody