Kdo je ZŠ Maple Bear Brno? Poznejte bilingvní kanadskou školu

Kdo je Maple Bear?

Známý po celém světě, nový v České republice: Maple Bear je největší a nejrychleji rostoucí síť kanadských škol, která nabízí vysoce kvalitní vzdělání dětem ve věku od jesliček až po střední školu. S důrazem na bilingvní vzdělávání a respektování kanadských vzdělávacích standardů, Maple Bear si získala renomé po celém světě.

Maple Bear Brno je novou pobočkou této prestižní sítě, otevírající své brány do základní školy pro děti ve věku od 6 do 15 let od příštího školního roku 2024/2025, kdy nabíráme žáky do první třídy a připravujeme otevřít zároveň i nultý ročník pro předškoláky. Maple Bear Brno se pyšní moderním prostředím Zet.Office budovy v areálu Nové Zbrojovky, v ulici Lazaretní, nadčasovým vybavením školy dle kanadských standardů a kvalifikovaným pedagogickým týmem.

Čím se Maple Bear Brno pyšní?

  • Žáci nesedí v běžných lavicích, jak je známe ze škol. Místo toho se ve třídách Maple Bear nachází tzv. learning centers, které si můžete představit jako místa vyhrazená pro specifické typy aktivit (např. reading corner, drama center, science center).
  • Maple Bear Brno rozvíjí dovednosti pro 21. století. Mezi ně patří: Komunikace, spolupráce, leadership, kritické myšlení, kreativita, digitální gramotnost a globální občanství.
  • Jedna třída se skládá z maximálního počtu 22 žáků. Navíc jsou v jedné třídě vždy přítomni alespoň dva učitelé, jeden z česky mluvícího prostředí a druhý ze zahraničí.
  • V Maple Bear Brno všichni žáci, učitelé a další zaměstnanci školy nosí uniformy. Jedná se o bezpečnostní prvek, který zároveň podporuje sounáležitost.

 

Věříme, že Maple Bear Brno přináší do českého vzdělávacího prostředí inovativní, osvědčený přístup k výuce, který spojuje kanadskou excelenci s moderními výukovými metodami. S odhodláním k poskytování kvalitního vzdělání ve stimulujícím prostředí se těšíme na setkání s budoucími žáky a jejich rodiči. Navštivte náš web Maple Bear Czechia a kontaktujte nás v případě zájmu o studium a nebo nás přijďte navštívit na Dny otevřených dveří v termínu 25-26.4.2024 do ZET.Office, Nová Zbrojovka.

Budeme se na Vás těšit!

Tým Maple Bear Brno

Fotografie: Děti při hodině zeměpisu v Maple Bear třídě

Fotografie: Vizualizace třídy nové základní školy Maple Bear Brno dle kanadských standardů