Vážná nehoda v Jihlavě. Auto se zřítilo z mostu

Řidič dostal na mostě smyk. Foto: Policie ČR

JIHLAVA – Sedmatřicetiletý řidič Renaultu Megane havaroval v sobotu 30. března před pátou hodinou odpoledne na silnici I/38 v Jihlavě. Auto dostalo v zatáčce smyk a zřítilo se z mostu. Zraněného řidiče transportoval vrtulník do nemocnice.

„Řidič po vyjetí z přivaděče výjezdem na průmyslovou zónu dostal při projetí zatáčky na mostě s vozidlem smyk. Automobil přejel do protisměru, následně narazil do betonového soklu a kovového zábradlí, které vyvrátil. Dále se vozidlo zřítilo z mostu a spadlo na cyklostezku,“ informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Řidič utrpěl vážná poranění, záchranáři ho letecky transportovali do brněnské nemocnice. „Vzhledem k zdravotnímu stavu řidiče u něho nebyla provedena dechová zkouška a byl zajištěn odběr krve,“ doplnila mluvčí.

Škoda byla vyčíslena na 260 tisíc korun. „Příčinu dopravní nehody a veškeré její okolnosti policisté šetří,“ dodala Jana Kroutilová.

Foto: Policie ČR