Těšil se na skvělý fotbalový zápas své milované pražské Sparty, místo to se však stal obětí podvodníka

ilustrační foto

JIČÍNSKO – Na novopacké policisty se v uplynulých dnech obrátil 40letý muž, který se měl stát obětí podvodu. Vášnivý fanoušek fotbalu, se rozhodl získat lístky na zápas Evropské ligy mezi pražskou Spartou a anglickým Liverpoolem. Co se však zdálo být slibným obchodem, se brzy změnilo v hořkou zkušenost.

Muž se obrátil na prodejce, který nabízel vstupenky prostřednictvím sociální sítě. Za celkovou částku 4 600 korun zakoupil dva lístky a obdržel je přes aplikaci WhatsApp. Prodejce následně nabídl další čtyři vstupenky do různých sektorů. Za tyto vstupenky zaplatil celkem 11 300 korun. Bohužel se však ukázalo, že tyto vstupenky nebyly platné, a muž se na fotbalový zápas nedostal.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Podvodným jednáním dosud neznámý pachatel poškozeného muže okradl o celkem 15.900,- korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu podvod. V případě dopadení, prokázání viny a odsouzení hrozí pachateli dle trestního zákoníku zákaz činnosti, propadnutí věci nebo trest odnětí svobody až na dvě léta,“ sděluje policejní mluvčí Eliška Pospíšilová.