VIDEO: Seniorka zažila pořádný šok! Na hrobě našla ležícího muže

Foto: PČR

OSTRAVA – Ke kurióznímu případu vyjížděli strážníci do Ostravy-Vítkovic. Na místním hřbitově postarší ženu vyděsil muž, který ležel na jednom z hrobů a nereagoval. Vyděšená žena netušila, jestli je opilý, nebo zraněný. Nemohla se s ním vůbec domluvit.

Seniorka muže objevila minulou sobotu odpoledne. Na místo ihned zavolala strážníky, kterým ukázala  také hrobové místo, kde muž ležel. „Strážníci muže probudili. Při komunikaci s ním bylo zjevné, že je pod vlivem alkoholu. S hlídkou muž moc nespolupracoval,“ sdělil mluvčí ostravských strážníků Jindřich Machů a doplnil, že muž vypil velké množství alkoholu. Dechová zkouška totiž ukázala 2,78 promile.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Video: PČR

Při snaze hlídky navázat s ním kontakt muž strážníkům opakovaně říkal, že jde spát. „Po provedení dechové zkoušky si lehnul zpět na hrob se slovy: “já si jdu lehnout.“ To, že se nachází na hřbitově a rozhodl se prospat na hrobě, skutečně neřešil,“ doplnil mluvčí. Strážníci jej posléze odvezli na záchytku.