Divočina na fotbale: Před zápasem se málem strhla mela, posléze letěla vzduchem kovová židle

Ilustrační foto

ZLÍN – Víkendové utkání mezi FC Zlín a pražskými Bohemians se rozhodně neneslo v poklidném duchu. Napětí se dalo krájet už od příjezdu několika desítek fanoušků hostujícího týmu.

Před zápasem i po něm chtěli domácí fanoušci napadnout fanoušky hostujícího celku. V obou případech stihli zakročit strážníci a ve spolupráci s policisty vzájemnému napadání zabránili. „Po skončení utkání policisté prvosledové hlídky zajistili šestadvacetiletého cizince, který v prostoru před restaurací hodil kovovou židli na fanoušky hostujícího týmu, přičemž naštěstí nikoho nezranil. Je podezřelý z několika přestupků, za což mu ve správním řízení hrozí několikatisícová pokuta,“ vylíčila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Policisté ve spolupráci se strážníky a pořadateli budou i při dalších utkáních dohlížet na veřejný pořádek, dopravu, bezproblémové parkování a průběh zápasu bez narušení agresivními fanoušky,“ uzavřela mluvčí.