Zítra startuje Mezinárodní týden turistiky, nabídne zajímavé trasy

Ilustrační foto

VSETÍN – Mezinárodní týden turistiky na Valašsku proběhne ve dnech 11. – 14. července a nabídne zajímavé trasy, koncert i letní kino.

Letos si pořadatelé připravili několik novinek. Došlo na zkrácený zážitkových tras na maximálně 10 kilometrů. Doplní je turistické trasy o délkách 20 a 30 kilometrů. Nově je rozšířená možnost ubytování, a to v domově mládeže Kostka školy, ve strojnické průmyslovce nebo prostoru KČT Slovan.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Akce bude slavnostně zahájena ve čtvrtek v 19 hodin koncertem Darebandu, od půl desáté vás čeká letní kino se snímkem Aristokratka ve varu. V tento den se zájemci také podívají do semetínského arboreta, o den později je čeká výšlap do okolí Rožnova pod Radhoštěm, během nějž navštíví rozhlednu na Velkém Javorníku. V sobotu zamíří na Horní Vsacko na Soláň či rozhlednu Miloňová. Nedělní program má cíl v Janišově, kde bude možné opéct si špekáčky.