K nehodě došlo 14. září 2025 v době od 12:30 do 13:30 hodin na parkovišti u kostelní zdi v Nuželické ulici v Sušici. Dosud neznámý řidič s dosud nezjištěným vozidlem narazil do pravé zadní části zaparkované Toyoty a z místa odjel, aniž by splnil své zákonné povinnosti.
„Tímto žádáme všechny svědky, kteří by mohli přispět svými informacemi k objasnění výše uvedených dopravních nehod, aby kontaktovali osobně nebo na telefonním čísle 606 655 419, 974 334 251 dopravní inspektorát v Klatovech. Svědci se též mohou dostavit na nejbližší policejní služebnu, či zavolat na tísňovou linku 158,“ uvedl policejní mluvčí Michal Schön.
Mohlo by vás zajímat
Policie se zároveň obrací i na řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli Nuželickou ulicí a mají ve voze palubní kamery. Jejich záběry by mohly být pro objasnění případu klíčové.

