Policie pátrá po totožnosti dvojice mužů na snímku

TÁBOR – Táborští policisté v těchto dnech pátrají po totožnosti dvou mužů na fotografii a žádají veřejnost o pomoc. Snímek se jim podařilo získat při vyšetřování jednoho z případů a muži by mohli zásadně přispět k jeho objasnění.

Dvojice se podle informací policie pohybovala krátce po šesté hodině večerní v pondělí 4. listopadu 2019 v obchodním domě Tesco na jižním okraji města Tábora. Obě zveřejněné fotografie se jim podařilo získat při šetření jednoho z prověřovaných případů. „Podání vysvětlení těchto mužů by zásadně přispělo k objasnění uvedeného skutku,“ konstatoval policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Táborská policie pátrá po totožnosti mužů na fotografii (zdroj Policie ČR)

Policisté vyzývají muže zachycené na fotografiích, aby byli tak laskavi a přihlásili se táborským policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700. „Zároveň žádáme každého, kdo by uvedené muže na fotografiích poznal, případně měl další poznatky k ustanovení jejich totožnosti, aby tyto informace sdělil táborským policistům na výše uvedených kontaktech,“ dodal Doubek.