Mladý cyklista se v Hradišti srazil s chodcem. Policisté hledají svědky


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Policisté vyšetřují nehodu, která se minulý týden odehrála v Uherském Hradišti. Došlo při ní ke srážce chodce a cyklisty, který po příjezdu záchranářů odjel. Kvůli vyšetřování události se dnes obrátili k veřejnosti s prosbou o pomoc.

Nehoda se stala ve středu 23. března krátce po sedmé ráno v ulici Na Morávce na chodníku u prodejny Playmania. „Asi šestnáctiletý mladík na černém kole a ve žluté mikině po střetu na místě setrval do příjezdu záchranné služby. Poté ale odjel,“ uvedla policejní mluvčí Milena Šabatová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Pro řádné objasnění celé události vyzýváme případné svědky a zejména pak mladého cyklistu, aby své informace sdělili na nejbližším policejním oddělení nebo na telefonu dopravních policistů 974 678 294 nebo 735 780 180,“ vyzvala Šabatová.