Řidička na Šumpersku si chtěla zvednout láhev s pitím a bourala

ŠUMPERSKO – Za dopravní nehodou, která se stala v sobotu v podvečer na Šumpersku, stála úplně nevinná příčina. Řidička osobního auta si chtěla zvednout z podlahy spadlou láhev s pitím. Vyjela ale mimo silnici, a způsobila škodu asi za 100 tisíc korun.

Škodu asi za 105 000 korun způsobila v sobotu v podvečer řidička středního věku v Sobotíně na Šumpersku. Řídila Citroen C4 ve směru na Vernířovice a při jízdě se pokusila zvednout z podlahy spadlou láhev s pitím. “Při svém snažení ale otočila volantem, vyjela vlevo mimo komunikaci a sjela do silničního příkopu, kde narazila do hlavní plynové přípojky u jednoho z rodinných domů,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Z přípojky po nárazu začal unikat plyn, proto byl na místo přivolán servisák, který vše zabezpečil a zabránil dalšímu úniku plynu. Dechová zkouška byla u řidičky negativní. Kromě plynové přípojky byl poškozený plot domu a samozřejmě auto. Neopatrná řidička vyfásla pokutu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.