V dubnu začíná ve Valašských Kloboukách sezóna trhů

Foto: město Valašské Klobouky

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Nástup jara opět znamená zahájení Klobuckých hospodářských trhů. Ten první se uskuteční v pátek 14. dubna a pro návštěvníky připraví pestrý jarní sortiment. Další se pak budou odehrávat zhruba každé dva týdny až do října, kdy celý seriál vyvrcholí trhem s dušičkovým zbožím.

Čas a místo konání zůstávají tradiční, tedy vždy od 8 hodin na tržnici před Starou radnicí na Masarykově náměstí. „Ve Valašských Kloboukách se dlouhodobě snažíme o podporu regionálních producentů a lokálních pěstitelů a řemeslníků. Proto opět chystáme Klobucké hospodářské trhy, které návštěvníkům nabídnou příležitost nákupu kvalitních potravin, čerstvé zeleniny i ovoce a také dalšího zboží přímo od farmářů a drobných výrobců. Poznačte si tedy do kalendářů termíny trhů a naplánujte si cestu kolem. Jistě vás potěší bohatý sortiment, který se proměňuje ruku v ruce se sezónou,“ pozval starosta Josef Bělaška.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Farmáři, řemeslníci a další regionální producenti, kteří by na trhu rádi nabídli svůj sortiment, mohou kontaktovat organizátora Josefa Zvoníčka na telefonu 605 206 614 a dohodnout si s ním prodejní místo.