Kristýna Hrušínská se vrací po mateřské, aby vybojovala zpět svoji lásku!

Herečka Kristýna Hrušínská coby Vanda Voláková patří k divácky nejoblíbenějším postavám seriálu Ulice, i když je její postava docela kontroverzní. Od jara jsme ji v Ulici neviděli, protože se herečka věnovala svým mateřským povinnostem.

V seriálu prozatím její postava odjela do Rakouska vydělat peníze. Nyní se Kristýna Hrušínská do seriálu vrací a začíná naplno bojovat o svého muže Luďka. Sama herečka si užívala krásné chvíle s miminkem i celou svou rodinnou, práce jí už ale začínala chybět: “Na natáčení už jsem se moc těšila, kolegové mi občas posílali fotky z natáčení a ze zákulisí, což bylo příjemné. Jsem ráda, že jsem zase zpět.“

Málokterá postava vzbuzuje u diváků Ulice tolik emocí jako právě její Vanda Voláková. Fanoušci seriálu jí nejprve nemohli přijít na jméno kvůli jejímu nedospělému a naivnímu chování, ve chvíli, kdy ale do příběhu vstoupila láska, se ale vše změnilo. Původně si Vanda diváky poštvala proti obě díky svým manipulacím a brojení proti Blance v podání Lindy Rybové, Evženovi, kterého hraje Martin Finger a Marii – Jitka Smutková. Ve chvíli, kdy Vanda začala balit Blančina bývalého manžela Vasila Fridricha coby Luďka, se vše ale změnilo. Jejich oslovování Ludí a Vandi je mezi příznivci této dvojice již proslulé.

Od března se v seriálu o Vandě ale pouze mluvilo, protože jen pár dní po svatbě s Luďkem odjela tajně do Rakouska vydělat peníze, které prohrála v kasinu. Luďkovi tehdy namluvila, že musí odletět do Kanady kvůli dodatečnému dědickému řízení po tátovi. Jenže to se neustále prodlužovalo, takže Luďkovi nakonec po třech měsících došla trpělivost a rozhodl se za Vandou odletět. Jolaně, kterou hraje skutečná máma Miluše Šplechtová, tak nezbylo nic jiného než mu přiznat celou pravdu, aby neletěl přes oceán zbytečně. Šokovaný Luděk s Vandou okamžitě skončil a podal žádost o rozvod, byť se ho Vanda snažila obměkčit a vše mu vysvětlit. Marně.

Nyní se Vanda vrací z Rakouska, aby o Luďka naplno zabojovala. Sází totiž na to, že Luděk po čtvrt roce již vychladl, a doufá, že ji konečně vyslechne a vše si v klidu vyříkají. Udělá pro to opravdu hodně. Bez předchozího varování ho přepadne přímo v jeho ordinaci, protože počítá s tím, že tam jí Luděk neudělá žádnou scénu a zároveň jí nehrozí, že by zůstala stát před zavřenými dveřmi. Současně má připraven celý repertoár prostředků, jak u něj dosáhnout svého a přesvědčit ho, že k sobě přes všechno zlé, co se stalo, patří. Podaří se jí Luďka znovu oblbnout jako kdysi?

Zdroj TV Prima