Automobil srazil v Krnově na přechodu seniora

Foto ilustrační: Pixabay

KRNOV –  Opatrnosti není nikdy nazbyt. Své o tom ví devětasedmdesátiletý senior z Brna, kterého na přechodu pro chodce v Krnově srazilo auto. Senior upadl na zem. Za vším je nejspíš jeho vlastní neopatrnost.

Nehoda se stala večer ve středu 21. února na přechodu v ulici Jesenická. Devětačtyřicetiletý muž z Krnova řídil  VW Golf, když na přechodu, který je za kruhovým objezdem srazil seniora. “ Podle všech doposud zjištěných informací měl chodec bez patřičného rozhlédnutí vstoupit z  chodníku na přechod pro chodce, a to bezprostředně do jízdní dráhy zleva, odkud přijížděl automobil,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Muž chtěl přejít vozovku ve směru od ulice Albrechtické k budově místní Polikliniky. „Po nárazu muž upadl na zem. lehce se zranil. Ošetření se mu dostalo v krnovské nemocnici,“ doplnil mluvčí. Dechové zkoušky vyšly u obou negativně a hmotná škoda je v v několika stovkách korun. Nehodu dále šetří dopravní policisté z Bruntálu.