Pohádkové postavičky v životních velikostech uvidíte na Pohádkovém karnevalu v Kyjově

ilustrační foto: pixabay.com

HODONÍN – Víte kdo je Masrhall, Šmoula, Mavis, Minnie, Mimoň, král Jelimán, lev Alex nebo Oláfek? Viděli jste je někdy v životních velikostech? Tak přijďte na Pohádkový karneval pro děti v Kyjově, který pořádá Městské kulturní středisko Kyjov ve spolupráci s dovozcem cukrovinek MP SWEET.

Zveme všechny naše malé i velké kamarádky a kamarády na Pohádkový karneval pro děti v Kyjově. Uvidíte pohádkové postavičky v životních velikostech: Masrhalla, Šmoulu, Mavise, Minnie, Mimoně, krále Jelimána, lva Alexe či Oláfka. Nebude chybět světelná show pro děti a animační disko-program pro celou rodinu. Dále je připraveno malování na obličej, soutěže ve zpívání a tancování o pohádkové ceny, výrobníky bublin nebo soutěž o nejhezčí a nejoriginálnější kostým. Karneval se bude konat v neděli 3. března 2024 v Domu kultury Kyjov od 15:00 hodin. Kulturní dům bude otevřen pro veřejnost od 14:00 pro odbavení vstupenek. Předprodej vstupenek je zde: 100 Kč na jednu osobu, na místě 120 Kč za osobu, děti do 2 let vstup zdarma. Hlavní partner akce je Nejlepší dovozce cukrovinek MP SWEET,

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.