Tragická nehoda v Brně-Králově Poli: Auto narazilo do traverzy, jeden mladík střet nepřežil

ilustrační foto: HZS JMK

BRNO – V sobotu před půlnocí se stala tragická nehoda osobního auta značky Audi na Sportovní ulici v Brně-Králově poli. Řidič nezvládl řízení a havaroval do traverzy. V autě jeli tři mladíci, jeden z nich na místě zahynul, dva další se zranili.

Tragická nehoda osobního auta značky Audi zastavila v sobotu před půlnocí provoz u Boby centra v Brně-Králově poli. „Řidič vjel mimo silnici a narazil do traverzy, která je zde v rámci probíhající stavby. Příčinu nehody šetříme,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka. „Dnes po půlnoci jsme zasahovali u vážné dopravní nehody v centru Brna. V havarovaném osobním autě byli tři mladí muži, jeden zemřel v důsledku zranění neslučitelných se životem. Další dva utrpěli středně těžká až těžká zranění. Oba pacienty jsme ošetřili a převezli k další péči na urgentní příjmy obou brněnských fakultních nemocnic,“ popsala mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.