V Líšni létaly pomeranče, po lidech je házel opilý a zřejmě i zdrogovaný muž

Ilustrační foto

BRNO – V neděli odpoledne padaly před supermarketem v Líšni pomeranče. Podle volající na linku 156 je tu po kolemjdoucích házel jeden z návštěvníků obchodu. S ovocem v ruce prý vyšel z prodejny bez zaplacení.

Před supermarketem v Líšni házel třiačtyřicetiletý muž po lidech pomeranče. Když muž zpozoroval, že žena volá z interiéru samoobsluhy městskou policii, do obchodu se údajně vrátil a začal házet různé druhy ovoce také po ní. Údajně u toho ještě urážel personál. Zničené ovoce vyčíslili zaměstnanci na bezmála 1300 korun. Incidentu přihlíželo několik desítek zákazníků a zaznamenaly ho také kamery uvnitř prodejny. Strážníci našli muže, který právě házel pomeranče po ostatních, sedět venku na lavičce před budovou. Z jeho projevů nabyli dojmu, že je skutečně opilý a zřejmě i zdrogovaný. Hlídka proto rozhodla o jeho převozu na záchytnou stanici. „Během čekání na sanitku ale mužova agresivita stále rostla. Jen stěží se ovládal a po strážníkovi dokonce hodil svoji botu. Skončil proto v poutech. Případ s podezřením na spáchání trestného činu pak strážníci předali republikovým policistům,“ popsala mluvčí městské policie Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.