Policejní manévry u strakonické Euroškoly. Student tam vyhrožoval násilím

zdroj Policie ČR

STRAKONICE – Policejní hlídky dnes zasahovaly u jedné ze škol ve Strakonicích. Důvodem byla výhrůžka možným násilím ze strany jednoho studenta. Ten se přihlásil sám policii. Podle informací policie nikomu nehrozí žádné nebezpečí. Motiv jednání zjišťují kriminalisté.

O údajném vyhrožování na Euroškole v Husově ulici ve Strakonicích se policisté dozvěděli před jedenáctou hodinou dopoledne. „Ke škole vyrazilo několik policejních hlídek, ale nebylo potřeba žádného zákroku. Údajný pachatel se měl mezitím dozvědět, že po něm policisté pátrají a sám se přihlásil na obvodní oddělení policie,“ sdělila policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na sociální síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Jak dále uvedla Štěpánka Schwarzová, s údajným útočníkem v tuto chvíli pracují strakoničtí kriminalisté, kteří zjišťují motiv jeho činu. Dodala také, že osoba, která se udala policistům, je dospělý muž.