Nehoda se stala 8. září v 15,40 hodin ve směru na Opavu, a to 500 metrů před sjezdem na obec Velká Polom. Policie nyní hledá svědky, přesněji řečeno okolo jedoucí řidiče, kteří mají v automobilech kameru a mohli by k události podat svědectví na lince 158.
Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
„54letý řidič modrého Opelu Vectra zřejmě nepřizpůsobil jízdu aktuálním klimatickým podmínkám a v táhlé levotočivé zatáčce vjel do pravého jízdního pruhu. Tímto manévrem došlo k bočnímu střetu s vozidlem Toyota Yaris, které jelo v pravém pruhu ve stejném směru jízdy,“ popisuje událost mluvčí policie, Eva Michalíková.
Mohlo by vás zajímat
Hned po kolizi se řidič s vozidlem Opel několikrát přetočil, poté jeho auto zůstalo na vozovce obrácené na střechu. Ve vozidle cestoval také 39letý spolujezdec, který musel být s vážným zraněním transportován na urgentní příjem do Fakultní nemocnice Ostrava.
U obou řidičů byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu s negativním výsledkem. Další spolujezdci z obou aut utrpěli těžká a středně těžká poranění končetin, hlavy a zad, kvůli nimž byli přepraveni do ostravské Fakultní nemocnice.


