K první nehodě došlo v ulici Na Bradle, kde řidič narazil do zaparkovaného Peugeotu, který byl odražen na vedle stojící vozidlo Ford. Do dalšího zaparkovaného Fordu narazil řidič v ulici U Rybníčků. „Po nárazu řidič opět pokračoval dál k tříramenné křižovatce, kde došlo k další nehodě. Řidič chtěl odbočit a při průjezdu křižovatkou narazil do boku automobilu Citroen, jehož řidič zastavil u okraje komunikace,“ uvedla mluvčí policie Jana Kroutilová.
Jednadvacetiletý řidič utrpěl zranění, záchranná služba ho převezla do havlíčkobrodské nemocnice. Další osoby zraněny nebyly. Řidič podstoupil dechovou zkoušku s negativním výsledkem. „Test na zjištění ovlivnění návykovou látkou byl u něho ale pozitivní. Řidič se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu,“ doplnila mluvčí.
Mohlo by vás zajímat
Celkovou škodu na vozidlech policie předběžně vyčíslila na více než 150 tisíc korun. „Dopravní nehody a veškeré související okolnosti policisté dále šetří,“ dodala Jana Kroutilová.



