Jihlava: Agresivní opilec zmlátil svou partnerku, žena skončila v nemocnici

ilustrační foto

JIHLAVA – Jihlavští policisté zasahovali včera odpoledne v bytě, kde opilý muž fyzicky napadl svou partnerku. Žena utrpěla zranění, které si vyžádalo ošetření v nemocnici. Muž skončil na záchytce a nyní si hledá nové bydlení.

Napadení se odehrálo ve středu 5. ledna před čtvrtou hodinou odpoledne v bytovém domě v Jihlavě. Obyčejná hádka mezi partnery vyústila ve fyzický útok. „Partner ženu opakovaně udeřil do oblasti hlavy, když se před ním chtěla ukrýt v jiné místnosti, poškodil muž dveře a v útoku pokračoval. Po příjezdu policisté zajistili, aby již nemohlo docházet k dalšímu násilnému jednání,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Napadenou ženu převezli záchranáři k ošetření do nemocnice. Opilému muži naměřili policisté 1,66 promile alkoholu. Agresor tak putoval na záchytku, kde zůstal do svého vystřízlivění. Nyní je podezřelý z trestného činu pokusu ublížení na zdraví a do společného bytu se už nesmí vrátit. Případ policisté dále šetří.