Vyrazte se pobavit na divadelní komedii z Broadwaye 

MILEVSKO – I prostorná exkluzivní ložnice s velikou kruhovou postelí může být náhle těsná. Přesně takové převýšení poptávky nad kapacitou nastane v bláznivé komedii známých anglických dramatiků Raye Cooneyho a Johna Chapmana. Nechte se překvapit brilantní pointou, kterou hra Do ložnice vstupujte jednotlivě skončí!

Šéfredaktor a spolumajitel nepříliš prosperujícího nakladatelství dětské literatury Philip Markham se svou ženou Joanou původně plánovali strávit večer mimo domov. Byt proto hodlá k jednomu ze svých četných mimomanželských záletů využít Philipův obchodní společník Henry Lodge. Netuší ale, že za stejným cílem k Markhamovým směřuje i jeho žena a Joanina kamarádka Linda, která se rozhodla nevěru Henrymu oplatit. Stejnou ložnici se k milostným hrátkám chystá využít i mladý bytový architekt  Spenlow, který v současné době sídlo Markhamových zvelebuje. Velkolepému zmatku však nasadí korunu populární autorka knížek pro děti. Ta se v bytě objeví zcela nečekaně a chce svěřit vydání svého díla právě nakladatelství, které patří Henrymu a Philipovi. Pro jejich skomírající podnik by to znamenalo záchranu, ovšem dotyčná paní je nesmlouvavě mravopočestná. Kdyby zjistila, co se tu doopravdy odehrává, jejich naděje by se zhroutily. Podaří se jim jí přesvědčit, že jsou vzájemné vztahy přítomných normální?

Kolotoč zoufalých zastíracích manévrů, nedorozumění, lží a nechtěných záměn osob rozjede naplno Divadelní společnost Háta 2. října v Domě kultury v Milevsku. Jiskřivé humorné slovní a situační šarvátky nabírají na intenzitě a v momentě, kdy se vám bude zdát, že vše spěje k urovnání a zklidnění, přijde náhlá brilantní pointa. Komedie Do ložnice vstupujte jednotlivě začíná v 19 hodin.