Tuzemské vinohrady opět ožívají

Máme pro vás skvělé zprávy! Tuzemské vinohrady opět ožívají populární sérií koncertů Hudba na vinicích. Přinášíme vám exkluzivní přehled nadcházejících akcí. 

Mezi headlinery letošního ročníku se pyšní jména jako David Koller, Tomáš Klus, Čechomor, Queenie, Horkýže Slíže, Mig 21 a Pokáč. A to není vše! Poprvé se představí také Lucie Bílá, Vašo Patejdl a Lenny, kteří přinesou ještě větší rozmanitost a nové hudební zážitky.

Čechomor
Datum: 29. června 2023
Místo: Vinařství Johann W, Třebívlice

Legendární česká folkrocková skupina Čechomor vystoupí ve vinařství Johann W v Třebívlicích a přinese nezapomenutelný hudební zážitek. Připravte se na jejich největší hity i nové skladby, které vás dostanou do pohybu.

Lucie Bílá
Datum: 7. července 2023
Místo: Vinařství LAHOFER, Dobšice u Znojma
Srdce rozbušené divy české pop music, Lucie Bílé, se bude nesoucím vínem rozléhat na vinici v LAHOFERU . Přijďte si užít její silný hlas a emotivní interpretaci známých hitů.

Jelen
Datum: 13. července 2023
Místo: Vinařství Zlomek&Vávra Boršice u Blatnice

Přijďte se připojit k nezapomenutelnému hudebnímu zážitku s kapelou Jelen! Tato česká rocková skupina vás nadchne svými silnými melodiemi, energickými riffy a emotivními texty. S jejich autentickým a vášnivým zvukem budete mít možnost prožít neuvěřitelný večer plný skvělé hudby.

Toto je jen malý přehled z bohatého programu série koncertů Hudba na vinicích 2023. Sledujte naše sociální sítě a webové stránky www.hudbanavinicich.cz  , abyste nezmeškali žádné novinky ohledně lineupu, lístků a exkluzivních soutěží. Nezapomeňte, že vstupenky na minulé ročníky mizely velmi rychle a jednotlivé koncerty hlásí vyprodání! 

Celkem se můžete těšit na 40 koncertů v pěti malebných lokalitách, jako je Vinařství Sonberk u Popic, Vinařství Château Valtice ve Valticích, Vinařství LAHOFER u Dobšic, Vinařství Zlomek & Vávra v Boršicích a Vinařství Johann W v ústeckém kraji.
Tento unikátní projekt spojuje lahodná vína a živou hudbu předních českých interpretů, kteří roztančí své fanoušky v kulisách moravských a českých vinic.

Přijďte si užít skvělou hudbu, vynikající víno a nezapomenutelnou atmosféru hudební série Hudba na vinicích. Těšíme se na vás na jednom z nejvíce očekávaných hudebních eventů tohoto roku!