Loupež v prodejně v metru Nové Butovice: Policie žádá o pomoc s kamerovými záznamy

Foto ilustrační: Shutterstock

PRAHA – Policie pracuje na objasnění případu loupežného přepadení, ke kterému došlo ve čtvrtek 28. března odpoledne v prodejně potravin ve východním vestibulu stanice metra Nové Butovice linky B. Projížděli jste právě okolo a máte palubní kamery? Ozvěte se policii.

Podle informací poskytnutých policejním mluvčím Janem Rybanským, vstoupil do prodejny neznámý pachatel kolem 14:22 hodin a okamžitě zamířil k prodavačce, která se nacházela za prodejním pultem. „Rukou ji otlačil do rohu prodejny tak, aby mu nepřekážela v cestě k hotovosti položené na pultu. Celkem šestnáct a půl tisíce si následně z pultu vzal, vyběhl z prodejny a dal se na útěk do ulice Řeporyjská,“ dodal mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policie se obrací především na řidiče motorových vozidel, kteří projížděli v časovém rozmezí od čtrnácti do patnácti hodin ulicí Řeporyjská, či ulicí Karlštejnská, aby poskytli své kamerové záznamy z palubních kamer. „Pokud těmito záznamy disponujete, kontaktujte prosím linku 158,“ vyzývá veřejnost Rybanský.