Nehoda se stala ve čtvrtek 18. června kolem 18:10. „Žena na jízdním kole projížděla od Vladimírské ulice na sídlišti Špičák v České Lípě kolem místních prodejen v téže ulici a na chodníku se pak střetla se čtyřletým chlapcem, na kterého spadla i s kolem,“ informovala o nehodě policejní mluvčí Ivana Baláková.
Dítěti se přitom jako zázrakem nic nestalo a cyklistka skončila s blíže nespecifikovaným zraněním na ambulanci v českolipské nemocnici. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti této kolize a žádají případné svědky o pomoc. „Cyklistka na chodník vůbec neměla vjíždět. Pokud jste kolizi jízdního kola s chlapcem viděli, ozvěte se nám prosím na linku 158, děkujeme,“ vzkázala policejní mluvčí.
