Moravskoslezský kraj na olympiádě v Praze získal 10 zlatých, 16 stříbrných a 14 bronzových medailí. Největší úspěch zaznamenal kraj hlavně ve stolním tenisu a volejbale. Stolní tenisté získali 4 zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. „Parádní show nastala poslední den olympiády, kdy do samého finále ve volejbale nastoupila obě naše družstva, dívky i chlapci. A oba týmy braly zlato,“ řekl náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro školství a sport Jan Veřmiřovský s tím, že kompletní výsledky včetně všech medailistů jsou na stránkách Olympiády dětí a mládeže.
V celkovém pořadí mezi kraji zvítězilo Hlavní město Praha, druhou příčku vybojoval Jihomoravský kraj, na třetím místě se umístil Středočeský kraj. Příští Olympiáda dětí a mládeže se bude konat v Plzeňském kraji v lednu 2027.
