Opilá žena řádila v šatně bazénu. Dostala pouta a všemu přihlížel její malý syn

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Odvozem na záchytnou stanici skončil výlet pro dvaačtyřicetiletou ženu. Vypila celou láhev hruškovice v aquacentru, kde byla se svou kamarádkou a malým synem. Ten byl bohužel svědkem jejího šíleného výstupu v šatně. O případu, který se udál poslední lednovou neděli v osm hodin večer, informovala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Hlídka strážníků vyjela do aquacentra v Praze 8 prověřit oznámení o opilé ženě, která odmítala opustit prostory aquacentra.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Ve společných šatnách strážníci našli zjevně opilou ženu, která se válela po zemi a nebyla schopná sama vstát. Sprostě nadávala jak návštěvníkům, tak zaměstnancům bazénu,“ sdělila mluvčí.

Nadávala i policejní hlídce a když k vulgaritám přidala strkání a plivání, strážníci jí nasadili pouta. U ženy nebylo možné provést dechovou zkoušku, protože nespolupracovala. Strážníci pak v její šatní skříňce našli téměř prázdnou láhev od tvrdého alkoholu. „Žena byla následně převezena na záchytku. O jejího syna se postarala kamarádka, která byla v aquacentru s nimi,“ doplnila Seifertová.