Opilý cizinec utíkal před policií! Měl u sebe marihuanu a pobýval u nás nelegálně

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Než aby ukázal doklady, dal se radši na útěk! Policisté muže samozřejmě dohonili a zkontrolovali. Ukázalo se, že muž pobývá v České republice nelegálně a navíc má u sebe přestupkové množství marihuany. O události, která se stala ve středu 1. listopadu na pěší zóně na Andělu, informoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

Policisté z místního oddělení Barrandov kontrolovali na pěší zóně kolemjdoucí, když narazili na muže, který se právě opíjel. Požádali ho o doklad totožnosti, na což muž reagoval tvrzením, že ho má doma. „Policisté nevěřili a chtěli muže doprovodit, což mu zpočátku nevadilo, ale opak byl pravdou. Po chvíli chůze se dal na útěk a chtěl hlídce zmizet ve večerních ulicích metropole, avšak marně. Po několika stovkách metrů pronásledování byl dostižen, za pomoci donucovacích prostředků zajištěn a předveden na policejní služebnu k dalším úkonům,“ upřesnil Rybanský.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Zde bylo zjištěno, že se na území ČR zdržuje nelegálně a navíc má u sebe přestupkové množství marihuany. „Po sepsání všech náležitostí byl předán kolegům z cizinecké policie, kteří s ním zahájili správní řízení o vyhoštění a druhý den převezli do zařízení pro zajištění cizinců,“ uzavřel mluvčí.