Opilý mladík rozbil informační tabuli a pak se vymlouval na nevěru

PRAHA – Zda za rozmlácenou informační tabulí na zastávce Poliklinika Barrandov stojí alkohol či zrada přítelkyně, ví jen sám pachatel. Na mladíka si došlápla policie a ačkoliv se snažil zapírat, pod tíhou důkazů se přiznal.

„Krátce po půlnoci zaslechla autohlídka strážníků prostřednictvím radiostanice, že na tramvajové zastávce Poliklinika Barrandov muž v maskáčových kalhotách ničí skleněnou informační tabuli. Než stačila dojet na místo, dotyčný měl nasednout do tramvaje číslo 12,“ oznámila mluvčí městské policie Irena Seifertová. Jenže ani v tramvaji ho strážníci nenašli, a tak začali projíždět barrandovským sídlištěm a mladíka našli u čerpací stanice ve společnosti dalších mužů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Dvaadvacetiletý mladík nejprve popřel, že by cokoli udělal, ale video, které měli strážníci k dispozici od svědka události, hovořilo jasně,“ dodala mluvčí. Zjevně opilý muž nejdříve tvrdil, že slavil narozeniny, pak ale řekl, že mu byla jeho dívka nevěrná. Hlídka ho následně odvezla na policejní služebnu.