Krampus show na Výstavišti: Zažijte strašidelnou zábavu s démony z Rakouska

PRAHA – Výstaviště v Holešovicích se v sobotu 26. listopadu promění v pódium hrůzy a strachu při jedinečné Krampus show. Letošní rok slibuje ještě větší dávku adrenalinu, a to díky účasti více než 100 Krampus postav, které přivezou autentickou atmosféru rakouských průvodů.

Známí démoni Krampus přijedou do Prahy s propracovanými maskami, kravskými zvonci, kožichy, řetězy a ohni. Organizátoři vás vyzývají, abyste také přišli v čertovských maskách, aby byla co největší ďábelská atmosféra. Celodenní program zahrnuje ohňová vystoupení a hudební doprovod, které dodají Krampus show ještě větší dynamiku. Kromě toho bude připravena gastrozóna s bohatou nabídkou horkých nápojů, ďábelských klobás a dalších lahůdek, abyste měli dostatek energie. Akce je rozdělena na dvě části: odpolední Krampus family show a večerní Krampus night show. A vzhledem k tomu, že na akci bude použita pyrotechnika, ohně a bude se zde vyskytovat hluk, nechte  své zvířecí miláčky raději doma. Akce poběží do 12 do 21 hodin, více informací a vstupenky najdete zde.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.