Nakopni Prahu: Soutěž pro mladé inovátory

PRAHA – Máte nápad, jak zlepšit život v Praze? Chcete se zapojit do soutěže, kde můžete získat cenné zkušenosti, kontakty a finanční podporu? Pak neváhejte a přihlaste se do 5. ročníku Pražského inovačního maratonu Nakopni Prahu, který pořádá městská společnost Operátor ICT.

Soutěž je určena dvou až čtyřčlenným týmům, a to už od 15 let věku. Účastnit se tak vedle vysokoškoláků mohou i středoškoláci. Pro projekty a nápady bylo vybráno pět oblastí: životní prostředí a energie, inovace a kultura, umělá inteligence a digitalizace, mobilita budoucnosti a město pro lidi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Přihlášky do soutěže jsou možné do 7. března. Vybraných deset týmů dostane v následujících měsících školení od odborníků z různých oborů, aby se v červnu utkaly ve finále. Vítězný tým získá odměnu 50 tisíc korun a příspěvek až 200 tisíc korun na realizaci svého nápadu. Pokud máte vizi, jak zlepšit život v hlavním městě, neváhejte a přihlaste se na www.nakopniprahu.cz.