Vzájemná bitka dvou opilců skončila bezvědomím ženy! Policii se ji podařilo oživit

PRAHA – Na policii přišlo oznámení, že v ulici Jugoslávských partyzánů v Praze 6 se nachází muž od krve a žena v bezvědomí! Při příjezdu na místo události policisté objevili oba zúčastněné ve značném stavu opilosti. Svědci je informovali, že se oba opilci vzájemně napadali. Muž do ženy strčil a ona upadla na zem, kde zůstala bezvládně ležet.

„V době příjezdu policistů seděla napadená na zemi a s hlídkou komunikovala. V průběhu konverzace však začala náhle ztrácet vědomí, omdlela a přestala dýchat, a tak policisté okamžitě začali s oživováním. Muž, který měl napadení na svědomí, policistům bránil v resuscitaci a tak ho musel zakročující policista za pomoci zákonných výzev vykázat opodál,“ sdělil k případu policejní mluvčí Richard Hrdina.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V průběhu nepřímé srdeční masáže se žena několikrát částečně probrala, ale ne tak, aby mohla být resuscitace ukončena. „Z toho důvodu se rozhodli na poškozenou přiložit defibrilátor AED, který však nedoporučil výboj, a tak pokračovali v masáži dál. Zanedlouho se jim podařilo u ženy obnovit životní funkce a tak již jen kontrolovali její zdravotní stav až do příjezdu záchranářů,“ dodal Hrdina. Ti ženu již v plném vědomí odvezli do nemocnice k dalšímu ošetření.

Podezřelí z napadení jsou nyní ve vyšetřování místního oddělení v Dejvicích a čelí obvinění z trestného činu výtržnictví. V případě odsouzení jim hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.