Dramatický požár v Kobylisích: Muž podpálil stan s ženami uvnitř!

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Velmi nebezpečný požár se odehrál nedávno v Kobylisích! Muž podpálil stan, ve kterém zrovna byly dvě ženy. Ty měly velké štěstí, že byly včas evakuovány a utrpěly pouze materiální škody. Útočníka policie dopadla 24 hodin po činu.

Událost se stala 6. března ve večerních hodinách a policie okamžitě zahájila pátrání po podezřelém. Během jednoho dne jej lokalizovala ve vestibulu stanice metra Prosek. Třiačtyřicetiletý muž byl následně zatčen a převezen na policejní stanici na Palmovce, kde se doznal k činu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Případ si následně do vyšetřování převzali kriminalisté z oddělení vražd a to vzhledem k tomu, že podezřelému hrozí až dvanáctiletý trest odnětí svobody. Je totiž podezřelý z trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu spáchaného na dvou osobách. Kriminalisté zároveň podali podnět na jeho vzetí do vazby, kde následně také skončil,“ upřesnil policejní mluvčí Jan Daněk.