Neplatič alimentů se schovával deset let! Policie ho dopadla v Praze

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Neplacení výživného se nevyplatilo muži, kterého po deseti letech dopadla policie. Zadrželi ho v průběhu uplynulého týdne na Nádraží Libeň, a poté ho převezli do vězení. O případu informoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

Necelých deset let byl muž veden v policejních evidencích jako celostátně hledaná osoba. „Na stopu hledaného muže přivedli pražské kriminalisty z třetího policejního obvodu kolegové z Vysočiny, kde měl muž trvalý pobyt. Ti v průběhu posledních měsíců získali informace, že by se hledaná osoba měla pohybovat na území metropole a předali je kolegům do Prahy,“ sdělil Rybanský. Pražské policii se díky fotografii a místní i osobní znalosti podařilo zjistit, kde se muž pohybuje a že také jezdí do práce mimo Prahu. Zadrželi ho na libeňském nádraží, a poté putoval do vězení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Hledaný muž byl veden v policejních evidencích od roku 2014 kvůli neplacení výživného. Po dalších dvou letech na něj byl vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody.