Usnul s telefonem, probudil se bez něj! Policie hledá zloděje

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Spánek před obchodním centrem v Praze 3 se nevyplatil muži, kterému byl ukraden telefon. Policie zajistila kamerové záznamy a hledá mladíka, který telefon ukradl. O incidentu, ke kterému došlo v polovině května okolo sedmnácté hodiny, informovala policejní mluvčí Kristýna Soukupová.

Poškozený muž si sedl na zídku přímo u obchodního domu. Během odpočinku však usnul a mobil, který měl u sebe, upustil na zem. „Tohoto okamžiku využil neznámý kolemjdoucí a poté, co se přesvědčil o nepozornosti spícího muže, telefon odcizil a z místa odešel,“ upřesnila mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté z místního oddělení Žižkov rychle zareagovali a zajistili kamerový záznam, na kterém je pachatel zachycen přímo při činu. V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. „V případě, že muže na kamerovém záznamu poznáváte nebo k němu máte jakékoliv informace, obraťte se prosím na linku 158. kpt,“ vyzývá veřejnost Soukupová.