Během tři čtvrtě hodiny zasahovali hasiči na Kroměřížsku u dvou dopravních nehod. První se stala v 5.45 na kruhovém objezdu v Hulíně, druhá následovala v 6.20 na silnici mezi Morkovicemi-Slížany a Počenicemi-Tetěticemi.
V Hulíně se střetla dvě osobní vozidla. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření.
Na silnici mezi Morkovicemi-Slížany a Počenicemi-Tetěticemi havarovala také dvě osobní auta. „Při nehodě dvou osobních vozidel skončily dvě osoby v péči zdravotnických záchranářů. Hasiči provedli protipožární opatření, odpojili akumulátory a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem,“ popsal mluvčí hasičů David Martinec. Kvůli nehodě musela být silnice mezi oběma obcemi uzavřena.

