Nehoda se stala v úterý 23. června odpoledne na silnici číslo 446 nedaleko Štěpánova a Chomoutova na Olomoucku. Řidič podle záchranářů utrpěl jen lehčí zranění. „Muž měl bolest za krkem a oděrky od skla, jinak nic, měl štěstí,“ řekla mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje Lucie Mikisková. Řidiče převezli na urgentní příjem olomoucké fakultní nemocnice.
Silnice mezi Olomoucí a Štěpánovem byla v obou směrech uzavřena. „Kmen auto zdemoloval, musíme jej postupně pořezat, odstraníme dřevo mimo vozovku,“ řekla před úterní 17. hodinou mluvčí hasičů Lucie Balážová.
