Ve Slunečné ulici ve Dvoře Králové nad Labem se ve středu 17. června otevřelo nové multifunkční hřiště. Vzniklo podle vítězného návrhu Florbalová aréna z 5. ročníku participativního rozpočtu Měníme spolu Dvůr. Sportoviště s moderním plastovým povrchem je určeno především pro florbal, využít ho ale budou moci také hráči volejbalu a nohejbalu.
Slavnostního otevření se zúčastnili i žáci 7. A a 7. B ze ZŠ Podharť, kteří si na novém hřišti zahráli florbal během hodiny tělocviku. „Věřím, že si nové hřiště rychle najde své uživatele, bude hodně využíváno především dětmi a stane se dalším místem pro aktivní trávení volného času ve městě,“ dodává navrhovatel projektu Tomáš Plecháč.
