Panda byla ve čtvrtek nalezena v jedné ze zahrad v městské části Kníničky. ZOO Brno poděkovala všem návštěvníkům i široké veřejnosti za pomoc při hledání uprchlé pandy červené. „Děkujeme moc také za spolupráci státní policii a našemu chovatelskému týmu za profesionální práci při odchytu. Nyní je panda na nutném pozorování v zázemí a věříme, že ji brzy uvidíte zpátky v expozici,” informovalo vedení zoo


