Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394
TÁBOR – Táborští policisté žádají veřejnost o pomoc. Pátrají po totožnosti muže na fotografii, který by mohl pomoci objasnit jeden z aktuálně vyšetřovaných případů.
Jedná se o mladého muže, jehož fotografii se jim podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. „Podání vysvětlení tohoto muže by zásadně přispělo k objasnění uvedeného skutku,“ sdělil policejní mluvčí Miroslav Doubek.
Muž se měl pohybovat v odpoledních hodinách středy dne 9. října 2019 v okolí táborského vlakového nádraží. „Vyzýváme jej tímto, aby byl tak laskav a přihlásil se policistům Obvodního oddělení Policie České republiky Tábor na telefonní lince 974 238 700, potažmo přímo na jejich služebně v Divadelní ulici číslo 212 v Táboře,“ uvedl Doubek.
Kdo by uvedeného muže na fotografii poznal, případně měl další poznatky k ustanovení jeho totožnosti, ať tyto informace také sdělí policistům na výše uvedených kontaktech.
