Navzdory posílenému dohledu v centru města, v Bystrci a Žebětíně se hlídky nemusely potýkat s žádným případem vandalismu, krádeže nebo silné opilosti.
Neobjevil se ani žádný řidič pod vlivem alkoholu či drog. „V okolí Masarykova okruhu se šoféři jen výjimečně dopouštěli přestupků jako například parkování v lese. Nejvíce práce měly hlídky s usměrňováním dopravy,“ dodává tiskový mluvčí městské policie Jakub Ghanem.
Přesto byl provoz mírnější než v předchozích letech a i příjezd a odjezd fanoušků měl nezvykle hladký průběh. V neděli odpoledne strážníci otci předali ztracenou holčičku.

